1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. YouTube Music’in yeni özelliği kullanıma sunuldu

YouTube Music’in yeni özelliği kullanıma sunuldu

youtube-musicin-yeni-ozelligi-kullanima-sunuldu-L8BstSum.jpg
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

Geçtiğimiz aylarda ülkemiz pazarına giriş yapan YouTube Music platformunun yeni özelliği ile kullanıcılara ana ekranda öneriler sunulacak. Spotify ve Apple Music gibi servisler kullanıcılara sunduğu öneriler ile bir artı kazanıyordu.

Yeni güncelleme ile platformun kullanıcılara sunacağı önerilerde önemli gelişmeler yaşanmış oldu. Yeni müzikler keşfetmek isteyenler bu algoritmalar sayesinde platforma bağlı kalmaya devam ediyor.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

YouTube Music ana sayfada öneriler sunacak

Yeni özellik şuan için yalnızca Android kullanıcılarına sunulmuş durumda. Google kendi işletim sistemine güncellemeleri daha hızlı sunuyor. Yakın zamanda tüm kullanıcılara sunulacak özellik ile ana ekran daha da zenginleşiyor.

Bu ay gelen büyük güncelleme ile ana ekran ve müziği oynatma ekranında büyük tasarım değişikliklerine gidilmişti. Bu değişiklikler ile uygulamaya eklenecek öneri kutucuklarının yeri açılmış oldu. Yeni güncelleme ile “Bunları da sevebilirsiniz” ve “Beğenebileceğiniz çalma listeleri” önerileri eklenmiş oldu. Kullanıcılar sevdikleri sanatçıların diğer parçalarını da aşağı kaydırarak görebilecek.

YouTube Premium paketi beraberinde gelen uygulama fiyat açısından özellikleri ile rakiplerinden daha avantajlı. Rakiplerine göre pazarda yeni sayılabilecek YouTube Music, kullanıcıların tavsiyeleri doğrultusunda günden güne gelişiyor.

Müzikseverlere sunulan öneriler sunucu taraflı olup, 3.65 sürümünü kullananlara iletiliyor. Dolayısıyla uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Yorum Yap

Yorum Yap